Connect with us

E pergjithshme

Do te merrni nje lajm qe e keni pritur prej kohesh/ Astrologu Paolo Fox paralajmeron kete shenje

Published

on

Ky është horoskopi për ditën e martë 28 korrik 2020 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky është një përkthim ekskluziv nga Noa.al i shërbimit astrologjik që përftohet në avancë për lexuesit tanë..

Dashi

Ju pret një e martë konfuze, por mos u shqetësoni, pasi gjërat do të sistemohen. Do të jeni mjaft pasionant gjatë kësaj dite. Në lidhjet e reja duhet shpirt përshtatjeje. Në punë, mos u druani që të kërkoni këshilla, nga ata që dinë më shumë.

Demi

Duhet të bëni shumë kujdes në dashuri gjatë kësaj dite, pasi ndikimi i kundërt i Hënës mund të shkaktojë përplasje, të cilat duhet ti përballoni me diplomaci. Situata do të vijë duke u përmirësuar në ditët në vijim. Në punë, do të shfaqni mungesë përqendrimi.

Binjakët

Mund të keni debate me partnerin/en, gjatë kësaj dite. Duket sikur ju keni dëshirë që ta vini në provë. Në punë, kjo është një ditë premtuese, ndaj mos shtyni asgjë për më vonë.

Gaforrja

Ju pret një ditë e mbushur me polemika, sa i takon raporteve ndërpersonale, ndaj mundohuni që të matni fjalët që do të thoni, edhe pse nuk duhet të hiqni dorë nga sqarimet. Në punë, duhet bërë qartësi lidhur me disa situata.

Luani

E marta do të jetë nën ritmin e duhur sa i takon ndjenjave, ku ka disa sqarime të cilat duhen bërë. Në sferën profesionale duhet të bëni kujdes, para se të vendosni për një ndryshim.

Virgjëresha

Bëni kujdes në dashuri gjatë kësaj dite, pasi mund të përballeni me tensione me të lindurit e shenjës së binjakëve dhe shigjetarit. Në punë, një projekt i rëndësishëm duhet të ecë përpara me ndihmën e një mikut tuaj.

Peshorja

Mundohuni që të shmangni inatin. Në dashuri, do të keni dëshirë për të zyrtarizuar një raport. Kjo është një periudhë e rëndësishme, për të bërë zgjedhje të mëdha. Kujdes duhet treguar me punën, ku mund të ketë tensione, nëse nuk e përballoni në mënyrën e duhur.

Akrepi

Mundohuni që ta lini veten të lirë dhe të mos thoni jo për gjithçka. Do e keni Hënën në anën tuaj, gjë që do të favorizojë dashurinë, shkruan noa.al. Në punë, nuk duhet të lini asgjë pezull.

Shigjetari

Gjatë kësaj dite do të ndiheni plot me energji, ndaj mundohuni që ta përdorni në mënyrën e duhur. Do ju duhet të rishihni një marrëveshje apo çështje biznesi. Mundohuni që ta përmbyllni në favorin tuaj.

Bricjapi

Këshillohet që gjatë kësaj të marte të shmangni debatet dhe përplasjet, por më mirë gjeni një marrëveshje. Kjo vlen qoftë me njeriun e zemrës, por edhe me njerëzit që keni përreth. Në punë, do të nisë për ju një fazë më e mirë në raport me të kaluarën.

Ujori

Dita do të jetë nën ritmin e duhur, ku do të ndiheni të lodhur dhe kjo gjë mund të shkaktojë tensione në sferën sentimentale. Në punë, mundohuni që të nxirrni në pah anën tuaj më të mirë, por me kujdes.

Peshqit

Do të ndiheni më të fortë këtë të martë, ndaj mos i shtyni vendimet dhe përballuni direkt me gjërat. Në punë do të keni mundësi të mirë, ndaj mundohuni që të kuptoni se çfarë dëshironi.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Flexible

Jete5 days ago

Sot eshte modele me e pelqyer/ Ja si dukej Bleona Qerreti kur ishte femije

Bleona Qereti, e njohur profesionalisht si Bleona, është një këngëtare, ndërmarrëse dhe aktore shqiptare-amerikane. Që nga viti 2009, Bleona ka...

Jete5 days ago

Xhensila poston foto nga makina/ Bes Kallaku nuk e le dot pa e komentuar, ja cfare i shkruan

Xhensila Myrtezaj eshte nje nga kengetaret me te famshme dhe me te dashura per publikun shqiptar. Me kengen e re...

Jete6 days ago

Brenda shtepise luksoze te Rudina Dembacaj/ Kjo eshte vila ku ajo po jeton me Markun

Rudina Dembancaj shfaqet gjithmone shume e lumtur ne shoqerine e partnerit te saj Mark Frrokut. Aktrorja e njohur ka postuar...

Jete6 days ago

I ndoqi fati i keq/ Keto jane 7 CIFTET VIP qe u ndane pasi ben tatuazh per njeri tjetrin

Teksa jetohet nje histori dashurie asnje nuk e mendon ndarjen. Shume cifte shtyhen nga dashuria e madhe dhe bejne tatuazhe...

Jete2 months ago

Duhet te prisni deri ne daten 6 Shtator/ Astrologu Paolo Fox paralajmeron kete shenje horoskopi

Dashi Mund të mbështeteni në një pozicion të mirë të Hënës. Me siguri kjo nuk është e mjaftueshme për të...

Jete3 months ago

Flirtues dhe tradhtarë/ 5 shenjat e horoskopit të cilave nuk duhet tu besohet aspak

Binjakët Ndër pesë shenjat më pak besnike të horoskopit janë Binjakët . Të lindurit e kësaj shenje kanë tendencë të...

Jete3 months ago

HOROSKOPI javor 27 Korrik-2 Gusht i detajuar/ Kjo eshte shenja me FAT e javes

Dashi: Takime të nxehta! I dashur Dash, ardhja e gushtit ju sjell shumë pasion dhe një lajm të mirë në...

Jete3 months ago

Do takoni nje njeri qe do ju ndryshoje jeten/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK I DT 25 DHE 26 KORRIK 2020 NDJENJA ANTAGONISTE E Shtune dt 25 dhe e Djele dt 26...

Jete3 months ago

Do te merrni vesh disa thashetheme per veten/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK DT 24 KORRIK 2020 E Pamundura e mundur dhe Anasjelltas Sot e Premte dt 24 Korrik dhe hena...

Jete3 months ago

Harrojini metodat e dhimbshme të depilimit/ Kjo eshte metoda me e mire per ta bere trupin drite

Ka metoda te ndryshme perfshire ato natyrale dhe trajtime te ndryshme mjeksore per te eleminuar qimet nga trupi. Por metodat...

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport