Connect with us

Jete

Do te merrni vesh disa thashetheme per veten/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK DT 24 KORRIK 2020

E Pamundura e mundur dhe Anasjelltas

Sot e Premte dt 24 Korrik dhe hena ne Virgjeresh do beje nje katerkendesh te veshtire me Aferditen ne Binjak dhe Neptunin ne Peshk

Nje kundershtim qe i sjell situatat permbys Nga mire ne keq dhe nga keq ne mire

Kujdes ne ceshtje shendetesore ekonomike dhe ne realizim endrrash
Zakonisht premtimet nuk mbahen dhe gjithcka del nga programi

Kujdes duhet te tregojne me shume shenjat e kryqit te levizshem Binjak Shigjetar Virgjeresh dhe Peshq dhe nder keta me veshtire e kane Virgjereshet

Dashi

Nje takim ne lidhje me pune dhe me nje ceshtje qe e besonit shume personalisht dhe kishit shpenzuar shume energji do perfundoj jo me shume sukses

Demi

Nje dite jo e qarte ne lidhje me nje ceshtje errotike do behet sot shume e veshtire ku do ju duhet te merrni nje vendim ndarje dhe nje zhgenjim

Binjaket

Nje investim ne nje ceshtje familjare apo ne nje bashkejete ne jeten personale do dali shume zhgenjyese ne diten e sotme dhe do ju duket sikur po beni hapa mbrapa ne qiell te hapur

Gaforrja

Cdo plan apo bisede qe do beni sot nuk do ju aprovohet ose nuk do kete mbeshtetje ekonomike per ta cuar perpara Do degjoni edhe thashetheme rreth jetes suaj personale

Luani

Sot do beni shpenzime te cilat nuk do keni mundesi ti coni deri ne fund pasi miq apo bashkepuntor qe ju kane premtuar rimbulsim nuk do ta mbajne premtimin Do keni edhe nje zhgenjim ne jeten erotike

Virgjeresha

Nje dite shume e ngateruar kjo e sotmja per ju ku do doni te vini rregull ne nje ambjent pune apo marredhenie qe ska me shans te vihet rregull

Peshorja

Dyshimet qe mund te kishit per nje pune apo nje veprimtari do dalin te verteta pasi do kuptoni se njne nje ambjent pune kane dashur tju tallin me nje prpozim apo interesim fallco te dikujt

Akrepi

Realiteti po ju tregon se akoma edhe ne ditet tuaja me pasionante dhe errotike vemendja juaj duhet te drejtohet tek puna dhe aspak te humbni kontrrollin me njerez te deshtuar qe shesin dashuri

Shigjetari

Dita e sotme do ju veje ne nje udhekryq ecurie ne lidhje me familjen apo te ardhen e karrieres ku njera perjashton tjetern dhe gjerat sikur jane permbysur

Bricjapi

Do ta mendonit si shpetim sot nje pune me jashte apo me nje ikje por kur te beni bilancet apo mbeshtjen do shikoni qe si keni mundesit reale

Ujori

Vazhdoni me projeketet personale dhe talentet tuaja megjithese do ju duket se pak njerez do kene interes apo do kuptojne artin dhe ndjenjat
tuaja

Peshit

Mund te nxirrni te jashteligjeshem cdo besim ndjenje dhe pune qe per ju nuk ka interes per momentin ose qe ju keni dal vete jashte cdo deshire dhe projektiz

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Flexible

Jete5 days ago

Sot eshte modele me e pelqyer/ Ja si dukej Bleona Qerreti kur ishte femije

Bleona Qereti, e njohur profesionalisht si Bleona, është një këngëtare, ndërmarrëse dhe aktore shqiptare-amerikane. Që nga viti 2009, Bleona ka...

Jete5 days ago

Xhensila poston foto nga makina/ Bes Kallaku nuk e le dot pa e komentuar, ja cfare i shkruan

Xhensila Myrtezaj eshte nje nga kengetaret me te famshme dhe me te dashura per publikun shqiptar. Me kengen e re...

Jete6 days ago

Brenda shtepise luksoze te Rudina Dembacaj/ Kjo eshte vila ku ajo po jeton me Markun

Rudina Dembancaj shfaqet gjithmone shume e lumtur ne shoqerine e partnerit te saj Mark Frrokut. Aktrorja e njohur ka postuar...

Jete6 days ago

I ndoqi fati i keq/ Keto jane 7 CIFTET VIP qe u ndane pasi ben tatuazh per njeri tjetrin

Teksa jetohet nje histori dashurie asnje nuk e mendon ndarjen. Shume cifte shtyhen nga dashuria e madhe dhe bejne tatuazhe...

Jete2 months ago

Duhet te prisni deri ne daten 6 Shtator/ Astrologu Paolo Fox paralajmeron kete shenje horoskopi

Dashi Mund të mbështeteni në një pozicion të mirë të Hënës. Me siguri kjo nuk është e mjaftueshme për të...

Jete3 months ago

Flirtues dhe tradhtarë/ 5 shenjat e horoskopit të cilave nuk duhet tu besohet aspak

Binjakët Ndër pesë shenjat më pak besnike të horoskopit janë Binjakët . Të lindurit e kësaj shenje kanë tendencë të...

Jete3 months ago

HOROSKOPI javor 27 Korrik-2 Gusht i detajuar/ Kjo eshte shenja me FAT e javes

Dashi: Takime të nxehta! I dashur Dash, ardhja e gushtit ju sjell shumë pasion dhe një lajm të mirë në...

Jete3 months ago

Do takoni nje njeri qe do ju ndryshoje jeten/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK I DT 25 DHE 26 KORRIK 2020 NDJENJA ANTAGONISTE E Shtune dt 25 dhe e Djele dt 26...

Jete3 months ago

Do te merrni vesh disa thashetheme per veten/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK DT 24 KORRIK 2020 E Pamundura e mundur dhe Anasjelltas Sot e Premte dt 24 Korrik dhe hena...

Jete3 months ago

Harrojini metodat e dhimbshme të depilimit/ Kjo eshte metoda me e mire per ta bere trupin drite

Ka metoda te ndryshme perfshire ato natyrale dhe trajtime te ndryshme mjeksore per te eleminuar qimet nga trupi. Por metodat...

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport