Connect with us

Jete

Do te shimi ne gjyq bashke/ Hyseni i kthehet keq Olses se Perputhen dhe ka 1 paralajmerim per te (biseda)

Published

on

Pas akuzave se ai ka ushtruar dh unë ndaj saj, Alvisa ka vazhduar të tjera publikime dhe ka paralajmëruar se nëse ai vazhdon të njëjtën sjellje, ajo do ta denoncojë.

Në një video, Alvisa tregon se Hyseni ka dh unuar madje edhe motrat e mbesën e tij dhe i ka bërë thirrje familjes ta vizitojë, pasi ka probleme psikike.

Nga ana tjetër Hyseni ka nxjerrë një bisedë telefonike me Alvisën të datës 17 Shtator, ku ajo i kërkon të mos hyj në program ose do prishet imazhi i të dyve.

Biseda 17 Shtator: Pjesë nga biseda

Alvisa: Bushi a ma jep fjalën që për momentin je për jo?

Hyseni: O shpirt unë ta jap fjalën, okej se po më the ti nuk do vij, se unë për ty po vij,, po ti do i mbash ato dy gjëra që të kam kërkuar?

Alvisa: Deri tani i kam mbajtur.

Kujtojmë se Hyseni ka hyr në 2 Tetor në program, Prime xhirohet një ditë përpara, praktikisht në 1 Tetor.

Më pas ai postoi dy story të tjera duke i bërë thirrje Alvisës të mos tregojë vetëm mesazhet e veta e gjithashtu tregon se do i hedh në gjyq.

…Më vjen keq që nuk dalin të sqarojnë të gjithë të vërtetën e të flasin për çka është bërë këtë periudhë gjatë emisionit, po fillon tregon mashtrime çfarë ka ndodhur në Janar dhe para dy vitesh.Hapi mesazhet të gjitha, jo vetëm mesazhet e tua. Tregoje arsyen e vërtetë të ndarjes që ishte për shkak të skandalit që ti bëre në mes të lokalit, mos trego fantazirat e tua…Gomat e makinës tregoje arsyen përse ndodhi, sepse më vodhe gjithë kontaktet e punës dhe më shite te kundërshtarët e mi.

Olsa e di shumë mirë që ti bëre gjithë këtë lëmsh, por më vjen çudi si pranoj Alvisa të bëj kompromis kur ajo e di ë është e zhytyr deri në fyt me gabime kundrejt meje.Do mbahet përgjegjësi e madhe për çdo fjalë dhe në gjyq do shihemi shumë shpejt. ,- ka shkruar ai nder te tjera.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport