Connect with us

Lajme

Doli nga Big Brother por nuk e kishte takuar/ Fifi injor0n Granitin pas atyre qe lexoi pas daljes

Published

on

Këngëtarja e njohur, Fifi, ishte mbrëmjen e djeshme në studion e “Big Brother VIP”, ku ndodhej dhe ish-banori, Granit Cana.

Në një moment, Fifi u pyet çfarë vendi zë modeli në jetën e saj.

Fifit deklaroi se Granitin e ka shok, pavarësisht gjërave që ka parë kur ka dalë nga shtëpia. megjithëse entuziazmi për takimin jashtë me të dukej se ishte i vogël.

Në anën tjetër, Graniti deklaroi se mezi po priste ta takonte Fifin, mirëpo këngëtarja dukej se ishte e idin juar, nga siç tha ajo disa gjëra që ishin hiperbolizuar jashtë nga Graniti.

“Graniti do jetë miku im dhe pavarësisht gjërave që kam parë kur kam dalë jashtë i nderuar Cana nga Gjakova, pavarësisht çdo gjëje që është hiperbolizu, pavarësisht çdo gjëje që ka shkaktu ten sione në familjet tona, unë jam një njeri që fal”, tha ajo.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport