Connect with us

Jete

Doli nga shtepia e Big Brother per probleme shendetesore/ Igli kthehet dhe flet per here te pare

Published

on

Ditët kaluan dhe spektakli i së martës mbrëma më në fund arriti.

Ai ka filluar pak çaste më parë duke premtuar përballje, sqarime, eleminime dhe njoftime të tjera të rëndësishme.

Spektakli nisi me një komunikim me ish-banorët e këtij edicioni.

Mes tyre këtë herë ishte bashkuar edhe aktori Igli Zarka.

Ai u detyrua të lërë menjëherë shtëpinë përpara disa ditësh prej një komplikacioni shëndetësor.

Edhe pse qëndrimi i tij zgjati vetëm disa ditë, Igli nuk ngurroi ta komentonte sot si një eksperiencë shumë të bukur. Ai cilesoi Ilirin si nje konkurent shume inteligjent dhe te forte. Arjolen si te qete ndersa per moniken tha se do i duhet kohe te kuptoje lojen.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport