Connect with us

Jete

Donaldi apo Romeo po flirton me Beatrixin ne Big Brother?/ Zbulohet detaji qe i tregon te gjitha

Published

on

Pas largimit të Semi Jaupaj nga shtëpia e famshme, shoqja e ngushtë e Donald Veshaj, ky i fundit u afrua me këngëtaren Kosovare, Beatrix Ramosaj.

Dyshja kanë pranuar tanimë se kanë një pëlqim ndaj njëri-tjetrit, dhe po komentohen si çift që mund të jenë shmë mirë bashkë, shkruan “Kosovarja

Së fundi, është aluduar se nuk është Donaldi ai që po flirton me artistën por që e kanë futur vëllanë e tij në vend të tij dhe po bëjnë një lojë, kjo pasi prezentuesja e Bb VIP, Arban  Osmani, para disa ditësh postoi një video ku ishte pranë Romeos, vëllaut të Donaldit, derisa  i thoshte të ndërrohet me Donaldin.

Pas këtyre dyshmeve të gjitha ‘hidhen posht’ pasi vëllezërit binjak kanë tatuzhe në trup por që të dy i kanë të ndryshme dhe këto janë disa fotografi që kemi sjellur ku e dëshmojnë se ai brenda BB VIP është Donaldi.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport