Connect with us

Lajme

Donaldi deklaroi se do ‘lidhej me një vajzë më të mirë’/ Bora Zemani habit me veprimin e fundit

Published

on

Prezantuesja televizive, Bora Zemani dhe aktori i humorit Donald Vishaj ishin të lidhur për disa vite.

Ata u bënë një nga çiftet e shumë përfolura të shoubizit shqiptar, sidomos për diferencen në moshë.

Pas një kohe bashkë, në media u raportu se çifti janë ndarë. Por, sta sikur u bashkuan në “Big Brother VIP”, ku Donaldi është bërë pjesë prej ditës së parë.

Donaldi, i dërgoj Bores me një pako ëmbëlsira një aksesor ari të saj që e kishte ai.

Bora, më nuk e ka hequr nga qafa, duke konfirmuar disi se tashmë janë bashkë.

Por, diteve te fundit Donaldi gjate nje debati me Semin, deklaroj se eshte single dhe do te lidhej me nje vajze me te mire se Bora.

Me gjithate kjo deklarat nuk u mireprit shume mire nga shoqja e ngishte e Bores, Semi. /InfoKosova/

Shiko foton:

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport