Connect with us

Lajme

Donaldi dhe Beatrix kalojne ne nivel tjeter/ Prekje dhe ledhatime poshte batanijes, ja cpo ndodh

Published

on

Donaldi dhe Beatrix janë komentuar shumë në media ditët e fundit për afrimitetin e tyre. Ditën e sotme teksa shijonin diellin, ata qëndronin të përqafuar gjatë gjithë kohës.

Të mbuluar me batanije, dyshja ka nisur të shkëmbejë puthje në fytyrë e ca prekje poshtë batanijes.

Kamerat e shtëpisë kanë fokusuar këtë moment, kur Donald prek Beatrixën poshtë batanijes ndërsa ajo e përkëdhel.

Pranë tyre ishin dhe Dj Pm dhe Dagz, të cilët në një moment të tillë nuk thanë asnjë fjalë.

Donaldi ka qenë shumë i komentuar së fundmi me veprimet e tij. Pasi deklaroi veten beqar, pavarësisht puthjes që i dha Bora Zemanit, banori ka nisur të flirtojë me Beatrixën. 

Prekjet, puthjet mes tyre sigurisht që kanë marrë vëmendjen e të gjithëve dhe Bora ka vendosur të reagojë. 

Moderatorja e ka hequr varësen e Donaldit nga qafa dhe nuk e ka vendosur në emision siç bënte çdo ditë.

Ky veprim duket dhe si një kundërpërgjigje ndaj situatës me Donaldin, që në fakt ka shkaktuar dhe shumë reagime në rrjet.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport