Connect with us

Jete

Donaldi dhe Beatrix puthen per here te pare ne buze ne Big Brother VIP/ Ja cfare po ndodh brend shtepise

Published

on

Pasditen e sotme, Donald dhe Beatrix kanë qëndruar shumë pranë njëri-tjetrit dhe kanë shkëmbyer puthjen e parë në buzë.

Gjatë spektaklit të së martës, ata shfaqën hapur pëlqimin për njëri-tjetrin, gjë që sqaroi raportin.

Teksa kishte shumë dyshime për marrëdhënien e Donaldit me Borën, ai sqaroi se Beatrix është ajo që ai do.

Pak para se të dilte nga “Big Brother VIP”, Semi i la Donaldit lodrën e saj të pellushit me kërkesën e tij.

Ditën e sotme duket se Donaldin e ka marrë malli për Semin, pasi nuk e ka hequr nga dora delen prej pellushi.

Donaldi nuk e di ende, por e zhgënjyer nga sjellja e tij me Beatrixin, Semi ka kërkuar nga produksioni që t’i kthehet mbrapsht lodra e saj.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport