Connect with us

Jete

Donaldi dhe Beatrixi ne darke romantike brenda shtepise se Big Brother/ Ja cfare ka bere Bora Zemani

Published

on

Aktori Donald Veshaj ka pranuar hapur mbrëmjen e djeshme se ka një pëlqim të madh ndaj këngëtares Beatrix Ramosaj.

Dyshja janë shfaqur mjaft të afërt me njëri-tjetrin ditët e fundit, ndërsa kanë ndarë puthje dhe përqafime, e janë parë në krahët e njëri tjetrit thuajse gjithë kohës.

Nga kjo është kuptuar se Donaldi e ka lënë pas krahëve Bora Zemanin, për të cilën kishte thënë se ende e donte, javët e para në shtëpi. Ata madje shkëmbyen puthje kur Bora u fut në Big Brother Vip, duke lënë të kuptohej se ishin ribashkuar. Donaldi nuk harroi as përvjetorin e tyre dhe i dërgoi Borës me anë të produksionit, varësen e tij të cilën Bora e ka mbajtur publikisht por mesa duket ajo e kishte hequr!

Jo vetëm kaq,por Bora Zemani ka bërë dhe një reagim të fundit duke fshirë komentin e vjetër që Beatrix i ka pas bërë asaj.

“Më kujtuat se sa bukur është të dashuroshme zemër në dorë dje,i çmenda komshit duke bërtitlove you zemër!!!”-ka pas shkruar Beatrix.

Ky koment i Trixit në postin e Borës është fshirë nga Bora ditën e sotme. Nuk eshte i sigur nese ky veprim eshte bere nga Bora apo eshte fshire nga personi qe ka faqen e Beatrix ne administim.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport