Connect with us

Jete

”Donaldi duhet te perjashtohet nga Big Brother VIP”/ Arditi ben deklaraten e forte pas debatit me Ilirin

Published

on

Gjatë një bisede me Ilirin, Arjolën dhe Monikën, Arditi ka deklaruar se Donaldi duhet të përjashtohet nga “Big Brother VIP”.

Ai është shprehur se aktori ka thyer rregullin kryesor të kontratës, duke ush truar dh unë psikologjike te banorët.

“Monikës i ka thënë e shë mtuar, ka thënë ju jeni të sëm urë, Fifit i ka thënë psik opate. Këto janë b ull izëm, janë dhu në ps ikologjike. Në momentin që më vjen mua këtu dhe më bë rtet, për mua është dh unë psikologjike. Ai duhet automatikisht të përjashtohet nga shtëpia se ka thyer rregullin kryesor të kontratës”, ka thënë Arditi.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport