Connect with us

Lajme

Donaldi e djeg fare në natën e parë jashtë shtepise se ‘Big Brother’, nuk mungon as Bora Zemani

Published

on

Donaldi po e shijon në maksimum natën e parë jashtë shtëpisë së “Big Brother VIP”. Ai ndodhet në klub bashkë me Elgit Dodën, Romeon, Fifin, Kledin e miq të tjerë.

Aktori ka publikuar në rrjete sociale një video ku shihet i rrethuar nga një numër i madh njerëzish që brohorasin për të. “Të gjithë kanë mënyrën e vet të të fituarit, doni ta shikoni cila është mënyra ime? Kjo është mënyra ime”, shprehet ai. Shiko videon

Fansat e aktorit kanë ndarë në rrjete sociale video nga kjo mbrëmje ku Donaldi, Elgiti dhe Romeo shihen në skenë duke kënduar e kërcyer. Ato kanë kënduar dhe këngën “Toxic Love”, dedikimi i Donaldit për Bora Zemanin dhe kjo nuk iu ka shpëtuar ndjekësve.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport