Connect with us

Jete

Donaldi e la Borën në mënyrën më të keqe, Rezarta Shkurta e degjeneron: Je shitur per…

Published

on

Këngëtarja Rezarta Shkurta nuk e ka fshehur zhgënjimin ndaj Donaldit pas afërsisë së tij me Beatrix.

Në atë që po konsiderohet si ‘tradhti’ ndaj Borës, ajo ka postuar një foto në Instastory, ku ka hequr Donaldin nga Instagrami ne shenje revoltimi ndaj veprimeve të tij.

“Unë jam adhuruese e dashurisë. Jam adhuruese e sinqeritetit dhe e fjalës së burrave, atyre prej vërteti. Jam adhuruese e njerëzve që nuk shiten as për shou as për vëmendje. Unfollow me shumë kënaqësi për ata që si kanë këto vlera” – ka deklaruar ajo.

Historia e Donaldit me Beatrixin në “Big Brother VIP” po merr të tjera përmasa. Por nëse një histori romentike në ekran pëlqehet shumë nga publiku, ky nuk është rasti, pasi Donaldi po shihet nga shqiptarët si një tradhtarë ndaj Bora Zemanit e cila është shprehur publikisht se po e pret jashtë dhe kanë lënë pezull një histori që emocionoi shikuesit.

Ndërkohë për zhvillimet e fundit Bora ka zgjedhur të hesht, por reagimi shumë i revoltuar i Semit dhe Olsa Muhametit tregojnë se ajo nuk po e përjeton aspak mirë.

Olsa Ka shkruar në Instagram:

“Një burre i vertetë nuk luan lojra me një grua, vetëm burrat e dobët, të pasigurte dhe të pamaturuar e bëjnë këtë”.

Gjithashtu ajo ka treguar vlerësimin për Borën, që është një femër e fortë dhe me dinjitet që i qesh të ardhmes./

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport