Connect with us

Jete

Donaldi e la ne menyren me te keqe/ Ja me ke e kaloi Shen Valentinin Bora Zemani

Published

on

Shën Valentini nuk është festë vetëm për partnerin/partneren por për këdo që ju mbush me dashuri.

Këtë e vërtetoi edhe moderatorja Bora Zemani, e cila mbrëmjen e kaluar e kishte vetëm me mikeshat.

Me anë të disa fotografive në Instagram, Bora shfaqet shumë e lumtur pranë shoqeve dhe tregon se ato ishin Shën Valentini i saj.

Nga ana tjetër, kujtojmë se historia e Bora Zemanit me Donald Veshajn ka qenë ndër më të komentuarat në Big Brother.

Vetë ajo ka qëndruar shumë e rezervuar dhe nuk ka reaguar edhe pse është përmendur shpesh herë

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport