Connect with us

Jete

Donaldi e puthi per here te pare ne buze/ Reagon keq Beatrixi pas puthjes qe i dha Donaldi ne shtepi

Published

on

Pas puthjes pasionale te Donaldit vjen me ne fund edhe reagimi i Beatriksit.

Ajo ka bere nje gjest qe ka habitur Donaldin dhe ka mbyllur veten ne dollap!

Ti kete mbetur hatri me Donaldin pse ky e puthi?

Ndoshta mos mendon se puthja nuk ishte e mire sa duhet?

U kujtua qe e shohin jashte?

Ju kujtua puthja me Boren?

Po kush e di cfare mendon Trixa mbyllur ne dollap.

Me kujtohet nje edicion i Grande Fratello-s ne Itali kur Cecilia Rodrigez(motra e Belen Rodrigez) u mbyll ne dollap me Ignazio Moser(nje ish ciklist) i famshem ne Itali gjithashtu.

Ata brenda ne dollap i bene rrobat corap kur i thone asaj fjales po kta tanet cfare do te bejne?

Puthja është këtu! Afrimiteti midis Donaldit dhe Beatriks sa vjen e shtohet dhe puthja pritet të ndodhte nga momenti në moment.

Aktori pranoi gjatë spektaklit se po bën atë që do dhe ajo që do është kjo!

Pas spektaklit të së martës ata kanë qëndruar bashkë dhe tashmë nuk ka më dyshime për ndjenjat e tyre. Beatrix ka thënë se kishte shumë frikë të fliste dhe zgjodhi të mos thonte asgjë.

“Kisha shumë fri kë të flisja, nuk e ke idenë. Se thoja me veten, o Zot i Madh, më mirë mos thuaj gjë. Shumë fr ikë, s’e ke idenë”, i tha ajo Donaldit.

Ndërkohë që ajo e quante gjithë këtë që po ndodh të frikshme, Donaldi ka thënë se është në fakt e bukur.

“Kur them e frik shme… po aq e frik shme, po aq e bukur”, u përgjigj Beatrix.

Më herët Donaldi i tha këngëtares se është i lumtur që e ka takuar, ndërsa ata nuk janë ndarë gjithë mbrëmjen.

Ky afrimitet i tyre nuk është pritur mirë nga të gjithë ndjekësit, që prisnin ta shihnin atë me Bora Zemanin pas daljes nga Big Brother Vip. Por gjërat tashmë kanë ndryshuar dhe Donaldi po shfaqet shumë i dhënë pas Beatrixës dhe ajo pas tij.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport