Connect with us

E pergjithshme

Donaldi e tepron ne Big Brother VIP! Surprizon Semin me dhuratën që dikur i bëri Borës

Published

on

Donaldi njihet në publik për humorin që bën së bashku me vëllain e tij Romeo Veshaj.

Por pak kush e dinë se profesioni i tij i vërtetë lìdhet me artin dhe pikturën. Këtë talent të tij, ai ka zgjedhur ta dèmòstrojë duke i krijuar një portret mikeshës së tij më të ngushtë, Semit.

Duke e krijuar me mjete rrethanore, Donaldi arriti që të riprodhojë portretin e saj të gdhèndur në një copë dërrase.

Theksojmë se dyshja ka pasur një ràport shoqëror edhe përpara fillimit të kësaj eksperience, por afrimiteti i shfaqur pas fillimit të këtij edicioni ka nxitur edhe shumë hapësira për diskutim dhe komente.

Sesa i arritur ka qenë, nuk vihet re shumë, por më rëndësi se çdo gjë në këtë rast ka ideja.

Mirëpo kujtojmë se Donaldi më herët ka pikturuar edhe portretin e Bora Zemanit. Ai në atë kohë postoi një video teksa realizonte portretin e saj dhe bashkëngjitur me të shkruante “Për ty Bora”, e ku menjëherë u vu re komenti i moderatores së njohur e cila i thoshte: “Të duaaa”.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport