Connect with us

Lajme

Donaldi i beri unfollow dhe i beri dalje Top Channelit/ Reagon per here te pare Lori Hoxha

Published

on

Donald Veshaj jo vetëm brenda shtëpisë së BBV, ai është komentuar shumë edhe pas daljes së tij.

Humbja e tij është komentuar jashtëzakonisht në media, ku u cilësua nga dy anët e medaljes, edhe e drejtë edhe e padrejtë, shkruan lajmi.net

Përtej kësaj as ai nuk e priti mirë këtë rezultat ku edhe veproi në shumë gjëra pas finales.Ai u bëri “unfollow” motrave Hoxhaj dhe moderatores, Arbana Osmani.Sot regjisori dhe njëherit bashkëshorti i Arbanës, Eduart Grishaj, tha se nuk njeh ende ndonjë shqiptar që ka pranuar humbjen.Pas kësaj, edhe producentja e BBV, Lori Hoxha, bëri një postim i cili po konsiderohet si “thumb” ndaj Donaldit.“Nëse ju ofrohet një vend në një raketë, mos pyesni se çfarë ndenjëse.

Vetëm hipni. Mirënjohëse që isha pjesë e këtij rrugëtimi dhe krenare për të gjithë ata që e bënë këtë të ndodhë. Në vijim të gjërave më të madha dhe më të mira”, shkroi ajo.Kujtojmë se Donaldi nuk ka marrë pjesë as në xhirimet e post BBV

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport