Connect with us

Lajme

Donaldi i beri unfollow ne Instagram/ Reagon per here te pare Arbana Osmani pas perplajses

Published

on

Përgjatë ditëve të fundit kudo në media është përfolur se vëllezërit Veshaj janë përplasur me produksionin e “Top Channel” pas fitores së Ilir Shaqirit. Mirëpo, si qëndron e vërteta?

Arbana Osmani ka reaguar për herë të parë me një status në Instastory. Ajo ka shkruar se mes tyre nuk ekziston asnjë konflikt, madje i janë shumë falenderues Donaldit.

“Konflikti nuk ekziston dhe as nuk do të ekzistojë ndonjëherë. Unë dhe Top Channel i jemi falënderues dhe mirënjohës çdo konkurrenti në këtë Big Brother, aq më tepër Donaldit i cili na ka dhuruar emocione pafund.

Big Brother ka përfunduar dhe bashkë me të uroj të mbarojë shpejt edhe vala e dëshirës për të vënë kundër njerëz që vetëm “kundër” nuk kanë qenë, nuk janë e nuk do të jenë ndonjëherë”, ka shkruar moderatorja mes të tjerash.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport