Connect with us

Jete

Donaldi i jep fund me Boren pa e pare ne sy/ Shikoni cfare ka thene ai qe i la te gjithe pa fjale

Published

on

Donaldi dhe Beatrix janë kthyer bashkë në dhomën e rrëfimit dhe janë pyetur për marrëdhënien e tyre.

Donaldi ka thënë se nuk tallet me Beatrixën dhe është shprehur se një varëse nuk i përmirësonte gjërat me Borën

“Asnjëherë nuk kam bërë ndonjë gjë kot. Të gjitha gjërat i kam bërë me zemër, ashtu i kam ndjerë. Një varëse në qafë… për mua. Kam bërë shumë. Është shumë kollaj të flitet si opinionist, publik, komentues. Gjërat janë më të thella se kaq. Një varëse nuk i përmirëson gjërat e mia me të. Nëse unë thashë se kam nevojë për një shenjë, do të thotë se kam nevojë që dikush të bëjë diçka për mua. Unë me këtë vajzën këtu nuk do tallem kurrë”, tha Donaldi

“Fakti që ti nuk ndan problemet e tua në një program televiziv është gjithsesi për t’u vlerësuar”, i ka thënë Arbana.

“Unë për asnjë sekond nuk kam folur për ndjenjat e këtyre se nuk e kam të drejtë ta vë në dyshim. Çdo gjë ka lindur se ka qenë i nevojshëm një sqarim dhe gjërat mund të bëheshin mirë. Me kalimin e kohës këta njerëz mund të duhen. I gjithë diskutimi është për faktin se diçka ka mbetur e pasqaruar. E rëndësishme është që njerëzit të mos lëndohen dhe të ecin përpara”, është shprehur Arbri.

Ndërkohë, i pyetur nga Arbana nëse i ka dhënë fund me Borën, Donaldi e ka konfirmuar dhe ka thënë se çdo gjë mes tyre është mbyllur.

“Po. E kam thënë, kanë qenë dy tre video. Çfarë kuptohet kur unë them që jam single?”, tha Donaldi

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport