Connect with us

Jete

Donaldi i kerkon falje Ilirit/ Ja cfare ka ndodhur sot brenda shtepise se Big Brother VIP

Published

on

Iliri dhe Donaldi vendosin t’i japin fund të gjithë debateve mes tyre.

Dyshja prej javësh ka shfrytëzuar thuajse çdo mundësi për të nxitur mosmarrëveshje mes njëri-tjetrit.

Kjo gjë është vendosur të ndryshojë që pas ditës së sotme.

Iliri i këshilluar nga Sabiani vendosi të sheshonte gjithë agravimin me Donaldin.

“I vetmi shqetësim që kam pasur ishte akuza jote për ngacmim ndaj Semit dhe ndaj vajzave. Atë unë nuk e përtyp dot”,- tha Iliri.

Donaldi nga ana tjetër mbështeti faktin se diskutimet mes tyre duhet të marrin fund. Ai nuk nguroi të kërkonte as falje për akuzat e thëna.

“Nuk kam dashur të të prek në asnjë moment, për atë pjesë të kërkoj shumë falje”,- tha ai.

Pajtimi mes tyre entuziasmoi tepër edhe Sabianin i cili kishte ditë që e uronte këtë gjë.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport