Connect with us

Jete

Donaldi i refuzoi puthjen/ Beatrix ja thote troc:”Je ndryshe sot, nuk e di cfare ke”, ja si pergjigjet ai

Published

on

Pak ditë më parë Donaldi dhe Beatrixi shprehën pëlqimin për njëri-tjetrin dhe dukej se gjërat mes tyre po shkonin më së miri. Mirëpo, Beatrix ka vënë re një ndryshim në sjelljen e aktorit dhe nuk ka nguruar t’ia thotë.

Beatrix: Je ndryshe sot

Donaldi: Pse?

Beatrix: Nuk e di

Donaldi: Për mirë a për keq

Beatrix: Nuk arrij dot ta kuptoj

Donaldi: Si ndryshe?

Beatrix: Nuk e di, më dukesh çik më ndryshe

Kujtojmë se në rrjet është bërë virale një video ku Donaldi refuzon puthjen e këngëtares. (Lexo këtu) Për më tepër ndjekësit kanë vënë re distancë mes dyshes, e cila është interpretuar si ftohje e marrëdhënies së tyre.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport