Connect with us

Lajme

Donaldi i shkon Bores ne emision/ Dalin fotot nga prapaskena e emisionit Perputhen (foto)

Published

on

Donaldi vazhdon të jetë shumë i komentuar për një rikthim me Bora Zemanin. Madje sot po përflitet se aktori ka qenë në emisionin e moderatores.

Donaldi i shkon Borës në emision, del foto nga prapaskena.

Shkak është bërë një foto e ndarë nga Samiu, një nga konkurrentët e “Përputhen”.

Donaldi i shkon Borës në emision, del foto nga prapaskena

Në mbishkrimin e fotos, Samiu ka vendosur një emoji “bore” duke shkaktuar më shumë kuriozitet se ç’po ndodh.

Donaldi i shkon Borës në emision, del foto nga prapaskena

Megjithatë nuk dihet nëse aktori ka qenë në emisionin e Borës apo janë takuar në studiot e televizionit.

Burime pranë “Panorama Plus” bëjnë me dije se aktori i ka kërkuar t’i bëjë të fala Borës. Nën shoqërinë e të vëllait, Romeos, dhe njerëzve të tjerë që kanë qenë pranë tyre, ish-banori i “Big Brother VIP” nuk ka ngurruar t’ia kërkojë këtë ‘nder’ Samiut për të cilin nuk ka dyshime se do e mbajë fjalën.

‘Bëji të fala Borës’, Donaldi i kërkon një

Në foton që “Panorama Plus” ka siguruar binjakët Veshaj shihen duke biseduar teksa ndodhen në ambientet e “Top Channel”. Po të njëjtat burime bëjnë me dije se Donaldi nuk ka shkuar aty për “Për’puthen” sikurse u aludua ditën e djeshme pas fotos me Samiun. Përkundrazi, moderatori dhe i vëllai shkojnë çdo ditë në ambientet e këtij televizioni pasi po përgatisin emisionin e tyre “Më lër të flas”. Emisioni i tyre që do jetë “Prime Time” pritet të fillojë muajin e ardhshëm dhe do jetë i ngjashëm me emisionin e mëparshëm, “Binjakët show”.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport