Connect with us

Lajme

Donaldi i shprehu dashurine Beatrixit live ne emision/ Por shikoni si reagoi Semi ne ate moment

Published

on

Mbrëmjen e djeshme Beatrix dhe Donaldi komunikuan me njeri-tjetrin gjatë spektaklit të “Big Brother VIP”. Dyshja shprehën të gjithë mallin dhe dashurinë.

Donaldi: I them asaj bukurisë që keni në studio se më ka marrë shumë malli edhe jam me shumë fat që e kamnjohur. Mezi pres ta takoj!

Beatrix: Më ka marrë malli shumë, shumë fare edhe jepi forca! Unë të pres, të dua shumë shumë! Për mua gjithmonë do jesh më i miri, je më i miri! Të kam zemër! Më ka marrë malli shumë, shumë, shumë fare!

Ndërkohë që dyshja flisnin, kamera u fokusua disa herë te fytyra e këngëtares Semi Jaupaj, dikur mikeshë e tyre. Mimikat e saj që tregonin hapur mospëlqim po bëjnë xhiron e rrjetit:

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport