Connect with us

Lajme

Donaldi kerkoi te dal nga shtepia e Big Brother/ Shikoni cfare ka bere ai per Beatrixin para pak castesh

Published

on

Donald Veshaj duket se është i mërzitur me daljen e Beatrix Ramosajt nga Big Brother VIP. Donaldi ka vënë fotografinë e Triksës afër kokës

së krevatit të tij. Tashmë aktori do ta shikojë fotografinë e të dashurës së tij pranë krevatit duke e bere sikur ndihet me afer me bukuroshen.

Kujtojmë se Beatrix doli nga shtëpia ditën e premte pasi ishte në nominim me Donaldin dhe Einxhel. Këngëtarja u trishtua shumë nga

dalja pasi kishte frikë nga gjërat që mund të ndodhin jashtë. Donaldi po ashtu kishte merak per te dhe menyren se si do te pritej Trixa jashte.

Ai i la porosi Trixes qe nese do te kishte ndonje shqetesim te merrte ne telefon Romeon, vellain e tij, pasi ai do t’i zgjidhte cdo pune te mundshme.

Donaldi dhe Trixa ishin cifti me i komentuar ne rrjet, pasi kjo e fundit “tradhtoi” Boren dhe i mori te dashurin e saj. Mbetet per tu pare se cfare do te ndodhe jashte.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport