Connect with us

Jete

Donaldi mesazh sekret Bores duke ne sy te Beatrixit dhe para te gjitheve: Te pershendes…

Published

on

Atëher kur nuk e prisnim, Donaldi i nisi më në fund një mesazh Borës live nga spektakli i sotëm i Big Brother Vip. Në momentin e fundit, kur të gjithë banorët ishin duke përshëndetur të afërmit e tyre, nuk mungoi as mesazhi i koduar i Donaldit.

Donaldi u afrua me pjesen tjeter te grupit dhe tha me ze te larte: “Pershendes te gjithe ata qe duan shiun”. Nje mesazh i koduar ky, ndoshta per Boren, prezantues dhe ish-te dashuren e tij.

Fjale qe u thane ne syte e Beatrixes dhe banoreve te tjere, qe e pane me habi deklaraten e tij. Nje fjali pa kuptim, por qe ka nisur aludimet se ka shume te verteta brenda dhe ka shtuar pikepyetjet.

Donaldi dhe Bora dhuruan emocione te forta ne momentin qe prezantuesja e Perputhen u fut ne Big Brother per te takuar Semin.

Ajo zgjodhi te takonte edhe Donaldin duke e puthur ne buze kete te fundit. Nje raport qe u komentua shume dhe u mendua si nje rikthim te ciftit.

Donaldi me pas vendosi qe te vijonte romancen e tij me Beatrixen. Ai shprehu hapur pelqimin e tij per te dhe duket se jane nje cift tashme, pavaresisht se duket me kilometra larg qe mungon kimia mes te dyve.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport