Connect with us

Jete

Donaldi ndihet keq brenda shtepise se Big Brother dhe sqaron raportin me Boren: ”E dua por…”

Published

on

Pas debatit me Semin Donaldi ka folur me Dj PM në lidhje me situatën e krijuar. Ai ka deklaruar se është i dashuruar me Borën, por nuk mund të thotë që janë të lidhur sepse kanë 6 muaj të ndarë dhe shumë gjëra për të sqaruar.

“Unë nuk po them që nuk e dua, po ajo (Semi) nuk po e kupton. Nuk mund të them jam i lidhur se kam 6 muaj i ndarë. Të gënjej veten të them “po jam”?”, është shprehur ai.

Më tej aktori ka deklaruar se ai mban vetë përgjegjësi për veprimet e tij.

“Po bëj 50 ditë këtu brenda. Unë kam harruar fytyrat e shtëpisë time, nuk kam takuar njeri nga shtëpia, këto shiko ça muhabetesh më hapin…Më lini rehat në jetën time! Gjërat i di vetëm unë, mbaj përgjegjësi të plotë për veprimet e mia”, ka shtuar Donaldi.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport