Connect with us

Lajme

Donaldi nuk e dashka nusen për shtëpi/ Beatrix i con mëngjesin në krevat, ai i kthehet keq: S’jam sëmurë o shpirt

Published

on

Per njerezit qe duam perpiqemi qe gjithmone te bejme ndonje veprim te embel.Keshtu ka vepruar edhe Trixa por Donaldi nuk e ka vleresuar aspak kete gje.

Ajo i ka cuar aktorit ushqimin ne shtrat teksa ky i fundit eshte duke u veshur. Donaldi nuk e ka pelqyer aspak kete veprim te Beatrix.

“Po nuk jam semure une o shpirti ja erdha sa te vesh atletat” eshte shprehur ai.

Beatrix ka insistuar duke i thene se do i zbutit ushqimi por perseri eshte larguar.

Kujtojme se Donaldi dhe Beatrix jane tani dy nga personazhet me te komentuar te momentit. Ata jane duke shijuar nje histori dashurie brenda shtepise se “ Big Brother’ dhe cdo levizje e tyre kthehet menjehere ne lajm.

Aktori ka pranuar se e do Beatrixin pasi ajo e ben te ndihet mire. “Eshte e drejta ime ta dua kete vajze, une bera ate qe doja” eshte shprehur ai.

Po ashtu ne live show Beatrix ka thene : “Digjeni shtepine po te doni, une kete djale e dua dhe pike. Koha do ta vertetoje! E di une cfare ndjej, e di cfare ndjen ai!

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport