Connect with us

Lajme

Donaldi po i tregon te gjitha 1 nga 1/ I kam dedikuar Bores 1 tekst kenge, ja per ke behet fjale

Published

on

Donald Veshaj dhe Bora Zemani kanë qenë gjatë gjithë kësaj kohe në qendër të vëmendjes së publikut.

Lìdhja e tyre, më pas ndàrja, ribashkimi dhe pranimi i dashurisë publikisht dhe në fund shkèpùtja e marrëdhënies së dashurisë i ka vendosur ata gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Tani që Donaldi është bërë pjesë e “Big Brother VIP” kurioziteti i publikut dhe banorëve është tepër i madh për të ditur më shumë rreth shkaqeve që e çuan dyshen në ndàrje dhe po ashtu ràportin që ata kanë.

Në një bìsedë me disa nga banorët, aktori i humorit ka treguar se Bora është femra që ka dashur më shumë gjithë jetën, si dhe ka rrëfyer se tekstin e këngës “Tòxìc lòve” e ka shkruajtur vetë si një dèdikim për situatën e ndàrjès me moderatoren.

Pjesë nga bìseda:

Donaldi: Gjatë gjithë kohës zìhèshim, kàpèshim me gjëra pa lìdhje… U bë e vèshtìrë, por nuk është se u ndàmë se nuk duheshim

Fifi: Po pra, jeni ndàrë se ishte tòksìke

Semi: Janë shumë të njëjtë shpirt, janë fotokopje e njëri-tjetrit, thjesht njëri është çun e tjetri është gocë

Donaldi: Është femra që kam dashur më shumë gjithë jetën… Dy gjela në një shtëpi nuk rrijnë dot, është e pamùndur

Fifi: Kur të dalësh nga këtu a mendon që ta takosh?

Donaldi: Nuk e di…

Kledi: Dy gjela është e pamundur të rrijnë në shtëpi.. Por nëse është dashuri duhet me së s’bën që njëri të hapë krah

Semi: Ja ti (drejtuar Donaldit) e di këtë gjënë, pse nuk e hap krahun?

Donaldi: Për këtë situatën e ndàrjès unë kam shkruajtur një tekst që e kam kënduar Elgiti, që nëse këto mund të na e nxjèrrin do të ishte mirë që ta dëgjonit dhe ju, nëse Giti e ka nxjèrrë

Semi: Këto ishin dy njerëz që sapo u takuan dukeshin sikur kishin një jetë që ishin njohur dhe direkt ishin shumë të dhënë pas njëri-tjetrit

Kledi: Unë vë bàst që ti kur të dalësh nga këtu, jo vetëm që do lidhesh, por do të martohesh me Borën

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport