Connect with us

Jete

Donaldi po vazhdon jeten e tij me Beatrixin/ Shikoni cfare ka bere Bora me Semin diten e sotme

Published

on

Ndërsa gjithë vendi “zien” nga treke deshi me i përfolur i dashurisë Donald-Beatriks-Bora, kjo e fundit duket mjaft e relaksuar me fotin e fundit.

Në Një postim në Instagram, Bora ka ndarë me ndjekësit një foto me Semin, miken e saj më të ngushtë. Nisur nga ngjarjet e fundit, Semi e ka treguar qartë në anën e kujt është, gjë e cila vërteton edhe njëherë miqësinë e ngushtë mes gocave .

Kujtojmë se puthja mes Donaldit dhe Borës e ndodhur javë më parë mbajti të gjitha zemrat pezull, duke krijuar idenë se ata do të riktheheshin me njëri-tjetrin. Por afrimiteti i Donaldit me Beatrix solli reagime të shumta dhe konfuzime, ndërsa të premten djali tha se ai ka një pëlqim të madh për Beatrix.

Të njëjtën gjë me Irinin ka thënë dje edhe Atdheu, i ftuar në ‘Fun Club’, ku sqaroi njëherë e mirë se mes tij dhe Borës nuk ka pasur dhe s’ka asgjë, madje s’janë as miq. Ish-konkurrenti i Përputhen shtoi se mes tyre ka dashuri të madhe dhe pas daljes së Donaldit nga ‘Big Brother’ do rikthehen prapë bashkë.

I pyetur se a ka diçka me Bora Zemanin, ai tha se mes tyre nuk ka asgjë, madje nuk janë më as miq. “Ajo është gocë e bukur dhe rob i mirë, por nuk është që, se të ishte ashtu si thua ti, kisha luftuar, se unë jam në një lidhje dhe cënohet dhe goca tjetër.

Me Borën s’jemi miq , asgjë fare”, tha Atdheu. Në fund Atdheu dha dhe mendimin e tij se kush do e fitojë BB VIP. “Donaldi është lojtar i fortë, jam fans i tij, është finalist por jo fitues, se Arjola do fitojë”, tha ai.

“Arjolën e kam shoqe, do e mbështes deri në fund, kur kam ardhur këtu ishte e vetmja që më ka mbështet. Unë për vete e kam mbyll si muhabet këtë diskutim, edhe postet në Instagram që i kam bërë ishin mbështetje për Arjolën, por Antonelën nuk e kam hedh poshtë, as kunjë, asgjë”, e mbylli atdheu.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport