Connect with us

Jete

Donaldi refuzon puthjen e Beatrix/ Shikoni cfare po ndodh brenda shtepise se big Brother me ciftin

Published

on

Nuk dihet se çfarë po ndodh, por ditët e fundit raporti mes Donaldit dhe Beatrixit ka ndryshuar. Më parë dyshja qëndronin vetëm bashkë, duke shkëmbyer puthje dhe përkëdhelje, ndërsa tani sikur janë ftohur.

Në rrjet është bërë virale një video, ku Beatrix i afrohet Donaldit për ta puthur, mirëpo ky i fundit e injoron.

Jo vetëm kaq, por dhe fotot e mëposhtme tregojnë se gjërat mes tyre nuk janë më njëlloj:

Ky ndryshim ka ardhur pas së martës, kur Donaldi u takua me Romeon.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport