Connect with us

Lajme

Donaldi si Spiderman, Arbana me barkun e rrumbullakosur/ Ja si u veshen VIPAT ne festen e Lori Hoxhes

Published

on

Top Channel ka organizuar sot një festë për të gjithë pjesëmarrësit në Big Brother VIP. Në mesin e personave që festojnë është dhe fituesi Ilir Shaqiri i cili është parë duke kërcyer me Sara Hoxhën.

Donald Veshaj ka hedhur poshtë thashethemet për hatërmbetje me produksionin pasi ka ardhur në festë dhe ka veshur kostumin e Spidermanit, që është personazhi i tij i preferuar.

Të pranishëm në festë kanë qenë dhe Einxhel me Dagz të cilët kanë bërë edhe një foto si çift.

Nuk mungojnë Sabiani, Meridiani, Arbri, Antonela por edhe Sara dhe DJ PM, të cilët po ashtu krijuan një histori dashurie brenda shtëpisë.

Festës nuk mund ti mungonte as Arbana me stafin e saj të ngushtë.

Pjesëmarrës për të ndezur atmosferën në festë janë dhe Klajdi, Bruno, Elgit Doda.

Ndërkohë në ekran janë shfaqur vazhdimisht shprehjet që u bënë të famshme në Big Brother si: “Për kokën e Zotit” e thënë nga Beniada. “Je 100 mijë euroshi im”, e thënë nga Sabiani. “Më lini të flas”, e thënë nga Donaldi, “Yjeee”, shprehja e Arbanës etj.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport