Connect with us

Jete

Donaldi takon prinderit e tij brenda shtepise se Big Brother/ Ky eshte mesazhi qe i dha mamaja e tij

Published

on

Donaldi është pushtuar nga emocionet mbrëmjen e sotme pas surprizave të njëpasnjëshme. Pas surprizës së Romeos, rradhën e kanë patur prindërit.

Përpara se t’i takonte ata Donaldi tha se rrugëtimi i tij nuk ka qenë aspak i lehtë teksa tregoi problemet e shumta ekonomike dhe sfidën e madhe për të krijuar një karrierë të suksesshme.

“Ne nuk kishim të ardhura aspak, ishim në gjendje shumë të keqe. Agron Llakaj na mundësoi që me idenë e tij për të na promovuar në ekran të hapte një dritare shumë të madhe për ne”, tha ai.

Ai u ndal padiskutim tek dashuria e madhe që ka për familjen e tij.

“Janë gjëja më e shtrenjtë që kam. Jam shumë me fat që i kam dhe nuk e di nëse do kem dot mjaftueshëm mundësi t’i falenderoj për gjithçka”, tha Donaldi dhe pas kësaj Arbana i kërkoi të dilte në oborr.

Aty Donaldi shp ërtheu në lot kur pa prindërit dhe i përqafoi plot mall. Takimi mes tyre përloti edhe banorët brenda në shtëpi dhe ata në studion e spektaklit.

Mami i Donaldit i ka dhene nje mesazh qe nuk dihet si te kuptohet: ”Degjo vetem zemren tende, si jashte edhe brenda. Mos degjo asnje,degjo vetem zemren tende”

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport