Connect with us

Lajme

Donaldi tha se e ka ndihmuar per te paguar kredine/ Reagon per here te pare Genardi pas asaj qe tha Donaldi

Published

on

Lajme po qarkullojnë nëpër portale se Donald Veshaj ka kryer një bamirësi në lidhje me një kredi të shtëpisë së Genard Hajdinit.

I ftuar së fundmi në emisionin e gazetares Dajana Shabani, ai është pyetur për këtë gjë dhe i tha se nuk është e vërtetë. Genardi shtoi se i vetmi person që e ndihmon për këtë pjesë është babai i tij.

Dajana: Genard më kanë dërguar një mesazh (se ç’është e vërteta nuk e kam parë) se me atë që ka thënë Donaldi në Big Brother, të ka ndihmuar me kredinë e shtëpisë dhe ka bërë bamirësi me ty?

Genardi: Jo, jo nuk ka qenë ashtu. Dajana: Epo, publiku do një sqarim, sigurisht duke e përshëndetur Donaldin patjetër. Pra, është e vërtetë?

Genardi: E vërteta është kështu. Ata erdhën tre herë për të më takuar në atë kohë, pra Romeo bashkë me regjisorin për t’u futur në projektin e tyre që ishte “Binjakët”. Ata më thanë se jam një person shumë i kërkuar në Instagram dhe dëshirojmë që të bashkëpunosh me ne. Kur bënim bisedimet e rrogës, unë kërkova një rrogë më të lartë kuptohet dhe ata pastaj më dhanë një rrogë mesatare ose minimale do të thoja sepse morën në punë edhe Sonidën në sezonin e dytë dhe ata na ndihmuan me rrogë, pra thjesht kam punuar dhe kam marrë rrogë. Jo se më kanë ndihmuar me kredinë e shtëpisë, sepse ajo është akoma pa paguar dhe do edhe 15 vite të tjera dhe po më ndihmon babai për ta paguar atë!

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport