Connect with us

Jete

Donaldit i përmendin Borën në festën e Big Brother, reagimi i tij i habiti të gjithë

Published

on

Donaldi i dha fund dje spekulimeve për një konflikt me produksionin, duke shkruar në mbrëmjen në festën që Top Channel kishte organizuar. Finalisti u shfaq i veshur si Spiderman e pasi hoqi kostumin u ngjit në skenë për të kënduar.

Kur në sfond u vendos një këngë labe, në një moment u përmend emri i Borës. “Mirë se vini ju pret Bora”, dëgjohet në këngë dhe Donaldi reagoi menjëherë.

Shiko videon

Aai u largua nga skena ndërsa Romeo dhe Elgiti e morën prapë duke shkaktuar të qeshura.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport