Connect with us

E pergjithshme

Dua te te puth/ Fifi dhe Graniti kapen ne momente intime brenda shtepise se Big Brother VIP

Published

on

Këngëtarja Fifi dhe modeli Granit Cana duket se po shkojnë drejt një lidhje dashurie brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”.

Mbrëmjen e djeshme ata fjetën pranë njëri-tjetrin dhe para se t’i zinte gjumi i shprehën ndjenjat njëri-tjetrit.

Fifi iu drejtua me fjalët “Vdi qa të përqafoj”, ndërsa Graniti u shpreh se dëshironte ta puthte, por për të ndërmarrë këtë hap duhet të kenë durim. Më pas, ata mbajtën shtrënguar duart e njëri-tjetrit dhe i zuri gjumi.

Pjesë nga biseda:

Fifi: Je shumë i mirë

Graniti: Edhe ti

Fifi: Ti je më i mirë se unë

Graniti: Jo, je edhe më e kujdesshme

Fifi: Vdiqa të përqafoj

Graniti: Edhe unë ty me të puth. Duhet të kemi durimi, është çelësi xhenetit

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport