Connect with us

Jete

”Dua vetem ta perqafoj”/ Donaldi perlotet brenda shtepise se Big Brother pas surprizes qe i beri i vellai

Published

on

Donaldi ka vijuar të jetë i emocionuar pas surprizës që vëllai i tij, Romeo i bëri sot në shtëpinë e Big Brother Vip. Romeo kaloi me parashutë sipër shtëpisë, ndërsa Donaldi u emoconua kaq shumë nga ky gjest sa filloi të q ante. Edhe gjatë bisedës me banorët e tjerë ai ka treguar se e ka mednuar shumë Romeon sot, ndërsa rrëfeu se brenda shtëpisë është shumë e vështirë

Pjesë nga biseda:

Donaldi: Ua sa doja, ai të më hidhte një litar e të kapesha te ajo shkalla, të ikja, të betohem. Ei di sa fort e kam menduar sot në mëngjes.

Semi: Ku do ikësh mo? Ai prandaj erdhi, për të dhënë forcë.

Donaldi: S’e di, në këto momente nuk ma ndjen për asgjë.

Semi: Në këto momente janë pesë minuta dhe do kalojë.

Semi: Sa i ç mendur është, o Zot.

Donaldi: Akoma s’po e besoj.

Semi: As unë.

Donaldi: Realisht s’kam dashur ta hap si temë, po e di sa e vështirë është këtu brenda.

Donaldi është dukur shumë i emocionuar, teksa merrte frymë thellë dhe mundohej të qetësohej.

“Dua vetëm ta përqafoj”, tha ai duke qarë, ndërsa nën zë ka thënë se e do shumë Romeon.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport