Connect with us

Lajme

Duhet te denohet per p resion psikologjik ndaj banoreve/ Arditi nuk permbahet ndaj sjelljes se Donaldit

Published

on

Sh erri me tone të forta mes dy konkurrentëve të ‘Big Brother Vip’, Iliri dhe Donaldi, ka përcjellë stres edhe te banorët e tjerë të shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Arditi tha gjatë emisioni live se nuk është ndjerë mirë emocionalisht si pasojë e këtij debati dhe thotë se është hera e disatë që ndodhet në një situatë të tillë.

Duke kujtuar se për shkak të shkeljes së rregullave ai u dënua nga ‘Vëllai i madh’, e gjen të padrejtë që Donaldi edhe pse ka thyer disa herë një prej pikave të kontratës së firmosur nuk është marrë asnjë masë ndaj tij!

Arditi: Në fakt ditën që ka ndodhur debati nuk jam ndjerë mirë emocionalisht se është e disata herë që përballem dhe gjendem në një situatë të tillë. Në kontratën që kam firmosur, në mos gabohem pika gjashtë në kontratë, flitet qartë mbi pre sionet psikologjike, unë e shof për të disatën herë të thyer nga Donaldi. Unë aktualisht jam dë nuar me një zarf të zi për shkak të shkeljes së rregullave, e gjej të padrejtë që Donaldi e ka thyer disa her këtë rregull. Ky është një pre sion psikologjik!

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport