Connect with us

Jete

Duhet te prisni deri ne daten 6 Shtator/ Astrologu Paolo Fox paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

Dashi

Mund të mbështeteni në një pozicion të mirë të Hënës. Me siguri kjo nuk është e mjaftueshme për të rikuperuar gjithçka që humbi në muajt e parë të vitit përfshirë durimin tuaj! Ndonjëherë veproni shumë shpejt dhe e fusni veten në telashe. Në një farë mënyre kur ka një betejë për tu përballur ju jeni gjithmonë në vijën e parë dhe në këto orë do të jetë gjithashtu e mundur të fitoni një sfidë të vogël .

Demi

Midis ditës së sotme dhe të nesërme do të duhet të flasësh për para ose mbase të përballesh me ndonjë shpenzim shtesë ose të kontestosh një llogari. Jini të kujdesshëm nëse ekziston një kompani ose një grup, të cilit i keni borxh, ose ju kërkojnë para, të cilat nuk keni nevojë të jepni!

Në një farë mënyre do të ishte rasti të rikuperojmë edhe dashurinë : tregimet në krizë duhet të përpiqen të rikuperohen deri më 6 shtator.

Binjakët

Ju po jetoni në konfuzion total . Midis sot dhe nesër është gjithashtu e mundur të dëshmoni disa vonesa . Ju dilni nga rruga juaj për të bërë gjëra dhe nga rruga do t’ju duhen 48 orë të gjata për të bërë gjithçka që keni në mendje!

Fatkeqësisht, edhe në dashuri është e vështirë të kesh durimin e duhur .

Gaforrja

Nëse ka ndodhur një lloj kaosi ose ka pasur një stuhi në dashuri nuk është sepse dashuria mungon, por ndoshta sepse keni pasur edhe më shumë stimuj dhe nuk keni ditur akoma se çfarë të zgjidhni . Kjo është veçanërisht e vërtetë për njerëzit që kanë jetuar në dy histori ose janë të pavendosur midis të kaluarës dhe të tashmes. Shkoni përpara në vend të marrëdhënieve të reja , me kusht që ato të mos jenë kontaminuar nga agjentë të jashtëm.

Luani

Kjo e mërkurë do të jetë një ditë ndërvepruese aktive . Këto janë ditë të dobishme për të zemëruar zemrën tuaj, aq më tepër që nga shtatori kur Venus do të marrë një aspekt shumë të veçantë sa i përket shenjës tuaj. Gjithçka që po jeton në këtë moment dhe ajo që po bën është një lloj burimi energjie për vjeshtën.

Këshillat e horoskopit të Paolo Fox janë t’i kushtojnë vëmendje maksimale parave dhe të mos ndërmarrin hapin më të gjatë të këmbës. Nëse keni nevojë të kërkoni një hua ose një hua ose të bëni një pazar, duhet të bindeni për atë që po bëni!

Virgjëresha

Midis sot dhe nesër ka të ngjarë të ketë një moment të vogël tensioni . Edhe ju që jeni zakonisht mjaft të qetë dhe dukshëm rigorozë në zgjedhjet tuaja, të porositura dhe të programuara në të gjitha gjërat që bëni, mund të keni momente konfuzioni që mund të përhapen në dashuri.

Peshorja

Keni nevojë për siguri . Meqenëse jeni një shenjë ajri, kur ekzistojnë mundësitë e duhura, gjithashtu mund të shkëputeni nga mendimet negative dhe të jetoni pak më të lehtë. Midis sot dhe nesër keni energji të mirë : thjesht duhet të përpiqeni të kuptoni se si po shkon një dashuri dhe cilat janë zgjedhjet tuaja në karrierë, sepse keni një ndryshim të madh në mendje .

Akrepi

Këto ditë, të paktën deri të Shtunën, do të keni ide shumë të qarta se çfarë të bëni . Këtë vit ju e keni gjetur veten pak më shumë në bërjen e gjërave ose jeni ju që nuk keni dashur të jeni në turmë. Shumë do të kenë guximin të thonë jo , nëse nuk ka kërkesat dhe përgjigjet e duhura dhe kjo vlen si për punën ashtu edhe për dashurinë. Tani më shumë se kurrë ju jeni duke zgjedhur angazhimet tuaja dhe njerëzit që dëshironi përreth.

Shigjetari

Kjo Hënë në shenjë ju bën shumë të fortë dhe shpresa është se kjo energji do të vazhdojë, falë edhe aspektit të mirë të Marsit. Ditët e sotme dhe të nesërme do të ndriçojnë dhe ju gjithashtu mund të merrni një përgjigje të mirë ose të ndjeheni më shumë forcë brenda vetes.

Këshillat e horoskopit të Paolo Fox janë të keni kujdes me para , sepse nga kjo këndvështrim jo gjithçka është e qartë për ju ose kohët e fundit ka pasur shumë shpenzime.

Bricjapi

Midis të Premtes dhe të Shtunës do të përpiqeni të vendosni disa pika në jetën tuaj . Muaji Gusht nuk ishte i afërsisë së madhe në një nivel sentimental, kështu që nëse e doni një person ka të ngjarë që të ishte i largët por fatmirësisht shtatori po afron. Për zemrat e vetmuara, ky është një vit me zgjedhje të shkëlqyera : mendoni për ata që kanë një dashuri në një qytet tjetër dhe që së shpejti mund të kenë vendime të vështira për të marrë. Ata që janë vetëm tani mendojnë se janë mirë, por deri në tetor do të mendojnë ndryshe.

Ujori

Më në fund gjeni pak paqe mendore . Ditët e djeshme dhe një ditë më parë u hutuan dhe në përgjithësi është një periudhë kaotike. Nëse ka një gjë që ju e urreni se është përreth shumë njerëzve: edhe nëse jeni shenjë e miqësisë, gjithmonë zgjidhni me shumë kujdes njerëzit që mund të jenë rreth jush.

Midis sot dhe nesër do të jetë e mundur për të sjellë një person që ju intereson më pranë . Por kini kujdes nga stuhitë e dashurisë: mos u besoni menjëherë atë që t’ju thonë !

Peshqit

Sot mund të tregoni një intolerancë të fortë ndaj njerëzve që nuk janë të qartë me ju. Nëse në këtë periudhë duhet të riorganizoni punën ose rimëkëmbjen e shtatorit, në momentin që ju duket se jeni mjaft i mërzitur, edhe sepse jeni duke dalë nga një bllok i rëndë profesional.

Ju jeni mjaft të zhytur në mendime: në dashuri e gjithë kjo mund të kushtojë një minimum të irritueshmërisë shtesë. Këshillë është të prisni deri të Premten para se të ngjallni ndonjë bujë .

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport