Connect with us

E pergjithshme

Duhet ti beni syte kater per lidhjen ne cift/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK DT 23 SHTATOR 2020

PA DHIMBJE SHPIRTERORE DHE FOBI

E Merkuri dhe nje dite pas ekuinoksit te veshtire vjeshtor kemi nje kundershtim midis Jupiterit ne Bricjap me Asteroidin Medusa ne Ne Gagaforre

Kjo eshte nje lidhje e vecante e cila duhet patur kujdes

Asteroidi Medusa tregon perbindshin qe shqyen mendimet dhe ngrin shpirtin

Eshte ana jone qe nuk duam te shikojme dhe fobite tona

Ne nje epoke shume te ashper ku po perjetojme shume permbysje Medusa na tregon menyren me te cilen ndjenjat ngurtesohen

Medusa eshte ne shenjen e Gaforres dhe kjo sjell nje mungese dashurie afrimiteti dhe ngrohtsie Nje situate toksike edhe midis njerzve te dashur

Jupiteri perball ne Bricjap ne pozicion te dobet eshte e pamundur te jap ndihme

Dashi

Nuk do jeni mire ne maredheniet famljare ose nuk do ta ndjeni as jepni dashurine dhe ngrohtesine e duhur Nje ceshtje mbshtetje ne pune do shkoj keq

Demi

Nje takim i ftohte ao nje komunikim i ftohte sot do prishi rregullin nje marredhenie te mire dhe mbeshtetese per ju As nje plan nuk shkon si duhet por ngrin rruges

Binjaket

Nje fobi ne ceshtjet ekonomiike dhe nje ngurtesim ne llogarite tuaja do beje qe sot te ndjeheni te pambeshtetur dhe te ekspozuaar

Gaforrja

Shpirterisht sot do jene ajo qe nuk doni te jeni Te ftohet te ashper dhe as do jepni e sa do merrni duke prere shume rruge komunikimi me njerez te dashur

Luani

Shpirterisht keni vendosur te jeni te ftohete dhe te mos prekeni nga asgje qeme perpra ju emociononte dhe ju mbushte me ndjenja e dashuri Shpirti i ha kmarrjes se ftohete do fitoj tek ju

Virgjeresha

Sot ndahen ne thike gjerat dhe shume ftohete ne do jeni me dike shpirterisht apo thjesht fizikisht pa pasur me nje lidhje apo ecur te perbashket

Peshorja

Do kerkoni me indiference te drejtat tuaja dhe nuk do jepni aspak arsye apo te treoni njdonje dobesi qofte per te afermit qofte per njerzit qe ju mbeshtesin Do denoni ashper dike

Akrepi

Shpirterish do kuptoni se ajo qe keni quajtur familje paska qene koka e meduses ne disa rate dhe ju ka treguar anan me te ftohete te mundshme

Shigjetari

Do perpiqeni te gjeni rruge komunikimi por do kuptoni se sot nuk do keni force shpirterore dhe dashuri per ta bere Do futeni ne shpellen tuaj te ashper

Bricjapi

Gjera kane shkuar deri aty ne nje marrdhenie ne martese sa ju nuk mund te ndihmoni ne diten e sotme qe ta zbusni apo ti jepni zgjidhje Mund te kete te beje edhe me nje bashkepunim

Ujori

Do ndjeni se Vjeshta mund te paralajmeroj nje dimer te ftohte dhe po merrni masa qe sot te tregoni anan me te ftohte te dimrit tuaj shpirteror

Peshqit

Dashuria juaj si ndjenje ka fluturuar per sot dhe asnje qellim apo diskutim nuk e ndez dot me zjarrin tuaj te brendshem Jeni te prirur te kaloni nje nate te eret vetmie

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Flexible

Jete5 days ago

Sot eshte modele me e pelqyer/ Ja si dukej Bleona Qerreti kur ishte femije

Bleona Qereti, e njohur profesionalisht si Bleona, është një këngëtare, ndërmarrëse dhe aktore shqiptare-amerikane. Që nga viti 2009, Bleona ka...

Jete5 days ago

Xhensila poston foto nga makina/ Bes Kallaku nuk e le dot pa e komentuar, ja cfare i shkruan

Xhensila Myrtezaj eshte nje nga kengetaret me te famshme dhe me te dashura per publikun shqiptar. Me kengen e re...

Jete6 days ago

Brenda shtepise luksoze te Rudina Dembacaj/ Kjo eshte vila ku ajo po jeton me Markun

Rudina Dembancaj shfaqet gjithmone shume e lumtur ne shoqerine e partnerit te saj Mark Frrokut. Aktrorja e njohur ka postuar...

Jete6 days ago

I ndoqi fati i keq/ Keto jane 7 CIFTET VIP qe u ndane pasi ben tatuazh per njeri tjetrin

Teksa jetohet nje histori dashurie asnje nuk e mendon ndarjen. Shume cifte shtyhen nga dashuria e madhe dhe bejne tatuazhe...

Jete2 months ago

Duhet te prisni deri ne daten 6 Shtator/ Astrologu Paolo Fox paralajmeron kete shenje horoskopi

Dashi Mund të mbështeteni në një pozicion të mirë të Hënës. Me siguri kjo nuk është e mjaftueshme për të...

Jete3 months ago

Flirtues dhe tradhtarë/ 5 shenjat e horoskopit të cilave nuk duhet tu besohet aspak

Binjakët Ndër pesë shenjat më pak besnike të horoskopit janë Binjakët . Të lindurit e kësaj shenje kanë tendencë të...

Jete3 months ago

HOROSKOPI javor 27 Korrik-2 Gusht i detajuar/ Kjo eshte shenja me FAT e javes

Dashi: Takime të nxehta! I dashur Dash, ardhja e gushtit ju sjell shumë pasion dhe një lajm të mirë në...

Jete3 months ago

Do takoni nje njeri qe do ju ndryshoje jeten/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK I DT 25 DHE 26 KORRIK 2020 NDJENJA ANTAGONISTE E Shtune dt 25 dhe e Djele dt 26...

Jete3 months ago

Do te merrni vesh disa thashetheme per veten/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK DT 24 KORRIK 2020 E Pamundura e mundur dhe Anasjelltas Sot e Premte dt 24 Korrik dhe hena...

Jete3 months ago

Harrojini metodat e dhimbshme të depilimit/ Kjo eshte metoda me e mire per ta bere trupin drite

Ka metoda te ndryshme perfshire ato natyrale dhe trajtime te ndryshme mjeksore per te eleminuar qimet nga trupi. Por metodat...

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport