Connect with us

Lajme

Duket se Donaldi po i kthen kurrizin Bores dhe po i lind pelqimi per Beatrixin/ Ja cpo ndodh ne Big Brother

Published

on

Raporti i Donaldit me Beatrixin ka filluar të komentohet shumë në rrjet. Veprimet e tyre kundrejt njëri-tjetrit duken si flirtime.

Dyshja janë pothuajse gjithë kohës pranë njëri-tjetrit, duke biseduar e duke u prekur në shenjë flirtimi. Vetëm së fundmi Donaldi e ka kapur Beatrixin nga duart, ndërsa kjo e fundit e ka bërë me majonez te krahu.

Kujtojmë se afrimiteti i tyre është komentuar shumë dhe nga banorët, madje ditën e djeshme Antonela iu tha “pëlqeheni ju të dy”.

Mbrëmë ka qenë një ndër pùntatat më të diskùtuara të Big Brother VIP Albania.

Në príme ishte e ftuar Fifi, banorja e cila la shtëpinë dy ditë më parë duke tròn ditur pùblikun.

Në média dje u alùdua se mòderatoja Bora Zemani do hynte gjatë emísionit për një përbàllje me Donaldin për deklàratat e fùndit të tija.

Nga sa u pa mbrëmë ardhja e Borës nuk u reàlizua dhe arsyeja e vërtetë nuk dihet pse.

Ndoshta përbàlljen e tyre e ka sfùmuar dhe dalja e Semit ku të gjithë e dinin që do línte shtëpinë e Big Brother, duke qenë se ka dalë shumë javë si më pak më e pëlqyera ndër pùbliku.

Arsye tjetër që mund ta ketë ndàlur Borën është dhe flírti i Donaldit me Triksën ku ditët e fùndit dyshja po shihen shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Duket që mòderatorja e “Për’Puthen” po mendon që përbàlljen tjetër ta bëjë pasi Donaldi të dalë nga Big Brother VIP, gjithmònë nëqòftëse ai do dalë single sepse me Triksën nuk i dihet.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport

You cannot copy content of this page