Connect with us

E pergjithshme

Duket se u pajtuan/ Donaldi e Bora puthen LIVE ne Big Brother VIP, “nuk e kemi bërë kurrë publikisht”

Published

on

Të papritura kanë ndodhur edhe sonte në shtëpinë më të madhe shqiptare “Big Brother Albania Vip”.

Donaldi dhe Bora Zemani shkëmbyen puthje live gjatë takimit të tyre, shkruan arbresh.info.

Prezantuesja e njohur shqiptare, Bora Zemani dhe ish- i dashuri i saj Donaldi u takuan pas ndarjes disa mujore, shkruan arbresh.info.

Emocione të mëdha mes tyre, u përshkruan gjatë gjithë takimit.

Publiku vazhdimisht kërkonte nga Donaldi që t’a puthte Borën, e cila hezitonte, por jo që nuk e donte një puthje nga ai.

“Ne publik nuk jemi puthur as kur ishim bashkë”, tha Bora pas puthjes që i rrëmbeu Donaldi.

Ndryshe, Bora kishte shkuar në shtëpinë më të përfolur në shqiptari për të takuar shoqen e saj që e njeh prej 15 vjetësh, por nuk mundi të largohet nga shtëpia e Big Brother VIP pa takuar edhe dashurinë e jetës së saj./arbresh.info/

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport