Connect with us

Lajme

Dy vajzat e ekranit shqiptare perdorin veshjen me te njejtin dizajn/Ja sa bukur duken Arbana Osmani dhe Nora Istrefi veshur me te kuqe

Published

on

Arbana Osmani eshte nje prej moderatoreve shqiptare me te suksesshme e cila ka prezantuar me dhjetra emisione mjaft te rendesishme televizive. Vajza shqiptare ka me mijera fansa te cilet e duan dhe e mbeshtein pa mase ne rrjetet sociale dhe me gjere.

Bukuroshja jone se fundmi ka prezantuar nje nder emisionet reality show-t me te ndjekur duke shpalosur dhe njehere talentin e saj te jashtezakonshem. Moderatorja jone gjithashtu ka nje talent shume te vecant ne perzgjedhjen e veshjeve te saj te cilat komentohen pa mase.

Gjithashtu nga ana tjeter Nora Istrefi eshte nje kengetare teper e suksesshme e cila ka arritur majat ne nje periudhe teper te shkurter. Bukuroshja jone shpeshhere ndan ne llogarine e saj ne Instragram me fansat e saj foto dhe video duke kaluar momente mjaft te bukura.

Nora Istrefi rradhit me qindra kenge te kenduara prej saj me nje talent te jashtezakonshem, me dhjetra hite te cilat degjohen edhe pasi kane kaluar mjaft kohe. Por ajo qe veme re td bukuroshja jane markat e shtrenjta qe ajo mban veshur ne daljet e saj publike.

Te dy bukuroshet tona kane mjaft klas ne perzgjedhjen e veshjeve te tyre madje nuk mund te mos na sjellin ne vemendje miden e fundit te veshjeve. Kete here kane qene veshjet e tyre te kuqe me detaje me lule te cilat kane sjelle ne kujtese qe kjo do te jete moda e veres 2022.

Dy bukuroshet tona duken thjesht te mrekullueshme veshur me veshjet me te njejtat dizanje te copes. Le ti urojme shume suksese dy bukurosheve tona dhe shpresojme ti rishohim sa me shpejt ne ekran .

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport