Connect with us

Jete

E dashura qe ka jashte shtepise se Big Brother i shkruan letren rrenqethese Granitit/ Jasi ka reaguar ai

Published

on

Edhe spektakli i kësaj të premteje nisi me debate dhe sqarime lidhur me ngjarjet më të rëndësishme të ndodhura ditët e fundit.

Graniti ka qenë në qendër të diskuimeve për shkak të distancimit që ka vendosur të mbajë ndaj Fifit.

Disa ditë më herët ai ka rrëfyër për ‘’Vëllanë e Madh’’ historinë e tij të dashurisë.

Ai ka pranuar se zemra e tij rreh ende për ish-partneren e tij.

‘’Marrëdhënia jonë është e komplikuar. Më ka marrë malli shumë. Para se të hyja në ‘’BBV’’ i tregova edhe asaj dhe filloi menjëherë me skenat e xhelozisë. Buzëqeshja e saj më jep dridhje, prania e saj më bën të ndihem njëriu më i lumtur në botë’’,- tha ai.

Nga ana tjetër ai u shpreh i shqetësuar se si e ka parë ajo eksperiencën e tij në ‘’BBV’’.

’Kam merak se si më ka përcjellë, kam frikën e portaleve se si është transmetuar në mëdia’’,- shtoi ai.

Disa ditë më parë Graniti pranoi që është ende i dashuruar më ish-partneren e tij.

Ai ka treguar se marrëdhënia mes tyre është ende e komplikuar dhe se është i shqetësuar se si ajo e ka ndjekur eksperiencën e Granitit brenda ‘’BBV’’.

‘’Buzëqeshja e saj më bën të dridhen, më bën njëriun më të lumtur në botë’’,- tha ai.

Vajza në fjalë ka zgjedhur që nëpërmjet një letre të sqarojë një herë e mirë gjithë situatën.

‘’Jam e lënduar, nuk je Graniti që njoh unë. Graniti që njoh unë nuk I jep shpresa një femre për të cilën nuk ka interest ë ketë një lidhje. Vazhdo shijoje atë eksperiencë dhe mos harro se unë nuk jam pjesë e saj. Zemrat nuk bëjnë lojra’’,- tha ajo ndër të tjera.

Pas kësaj letre Graniti u përlot dhe shprehu sërish se e ka marrë malli që ta takojë.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport