Connect with us

Lajme

E dashuruar koke e kembe/Ledjana Prenga nuk i kursen deklaratat dhe dedikimet publike per dashurine e saj te vetme

Published

on

Ledjana eshte nje prej ish konkurrenteve te nje prej emisioneve me te ndjekur per momentin ne shqiperi “Perputhen”. Ne kete emision bukuroshja e ekranit shqiptare shpalosi vlerat e nje vajze me karakter te forte dhe te pathyeshem.

Bukuroshja nga Burreli beri mjaft buje oer raportet e saj me djemte ne kete emision madje me se tepermi pikasen takimet romantike mes saj dhe Mevlanit. Ata paten nje njohje disa mujore se bashku duke kaluar disa sprova decizive per nje marrdhenie dashurie.

Raporti i saj me kete djalosh nuk qendroj vetem brenda ketij emisioni por shkoj dhe pertej tij pasi ata vendosen te dilnin se bashku nga ky emision, si nje cift. Por mesa duket raporti i tyre nuk i rezistoj aspak kohes dhe botes jashte emisionit, realitetit.

Disa dite pas daljes nga emisioni si nje cift ata i dhane fund raportit mes tyre dhe tashme ata nuk kane asnje kontakt mes tyre. Por bukuroshja nuk ka nguruar qe kohe me pare te bente deklaraten per dashurine e saj te re e cila po i reziston kohes.

Ledjana Prenga sot nuk i kursen aspak deklaratat ne rrjetet sociale te saj per lidhjen e saj dhe dashurine te madhe qe ajo jep dhe merr kundrejt partnerit te saj. Diten e sotme ajo ka publikuar nje foto ne te cilen shkruan “Ndonjehere te duhet vetem dikush qe ti kupton gjerat qe nuk i thua”.

Madje nuk ka nguruar te postoj edhe lulet qe ajo ka marre nga i dashuri i saj me mbishkrimin “Love is patient, love is kind”. Le ti urojme shume suksese bukuroshes tone ne raportin e saj si dhe gjuthashtu ne planet e saj.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport