Connect with us

Jete

“E di ti kush jane prindërit e mi?”/ Monika i ulet ne gjunje ne lot Iglit ne Big Brother, por ai ia kthen keq

Published

on

Aktori dhe pedagogu Igli Zarka me hyrjen e tij në shtëpinë e Big Brother shkaktoi mjaft diskutime me qëndrimet e tij.

Gjatë spektaklit të mbrëmshëm u transmetua një video që përmblidhte disa nga momentet më pikante të qëndrimit të Zarkës në shtëpi, në një pjesë të saj u shfaq Monika, e cila preku hundën me dorë, duke nënkuptuar se Igli konsumon lëndë na rk otike.

Pas përfundimit të spektaklit, Monika i kërkoi Zarkës që të flasin, por ai e refuzoi.

Pjesë nga biseda:

Monika: Mundet një dhjetë minutësh? Mbaro me çunat edhe…

Igli: Monika të lutem!

Monika: Po një dhjetë minutësh!

Igli: E di çfarë pune bëjnë prindërit e mi Monika? M’u përgjigj.

Monika: Ka qenë një keqkuptim.

Igli: A e di çfarë pune bëjnë prindërit e mi apo jo?

Monika: Jo.

Igli: Nuk e di? Dhe unë nuk kam në plan ta them këtu.

Monika: Më fal dhe unë do të të përulem, por nuk e kam bërë…

Igli: Mos mu afro. Ti thjesht nuk e kupton dot çfarë ke bërë dhe unë nuk ta shpjegoj dot çfarë ke bërë.

Monika: Ka qenë thjesht një keqkuptim. Më fal dhe të përgj ërohem.

Igli: Më falni çuna që hyrja juaj është kështu (i drejtohet djemve të rinj), ju kërkoj shumë ndjesë. Shpresoj shumë që t’ju takoj në Prishtinë.

Mirëpo, pas këtij d e bate të fortë, dyshja kanë bërë paqe. Kur ishin vetëm në oborr, Monika i kërkoi edhe një herë falje Iglit dhe aktori e përqafoi.

Monika: Ma beso. Për atë të përgjë rohem, të kërkoj falje. Plus ti je tjetër gjë për mua, në sytë e mi.

Igli: E mbyllëm.

Monika: Të lutem më lejo të të puth dorën. Kurrë nuk l ë ndoj njeri.

Igli: Më shiko mua, mos qaj më, hajde ecim içik bashkë

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport