Connect with us

Lajme

E do me gjithe zemer/ Kjo eshte dhurata qe i beri Donaldi Bora Zemanit per 3 vjetorin e lidhjes se tyre

Published

on

Spektakli i mbrëmshëm i “Big Brother VIP” u zhvillua me plotë diskutime dhe debate nga banorët. Pati lotë, emocione e largime.

Por, vëmendje të madhe sërish historia e dashurisë së Bora Zemanit dhe Donald Veshajt.

Ditë më parë moderatorja ishte në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, ku u takua me shoqen e saj Semi Jaupajn, e pastaj edhe me ish-të dashurin Donaldin, me të cilin shkëmbeu edhe një puthje në buzë.

Ndërsa, të premten vëmendja u kthye sërish te Bora dhe Donaldi edhe pse akoma nuk dihet nëse mund të ketë ribashkim mes tyre.

Ishte Donaldi, ai që tregoi se dje kishin përvjetorin e njohjes.

Ai vendosi që ta uronte në mënyrë të veçantë atë dhe t’i bënte një dhuratë asaj

Donaldi hoqi qaforen e tij dhe e vendosi në një kuti të çokollatave duke e hedhur jashtë shtëpisë së “Big Brother” për të ia dërguar asaj.

Ai shpresoi se Bora do ta gjente këtë pako

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport