Connect with us

Teknologji

E ka burrin milioner/ Shikoni sa e bukur duket nga brenda shtepia luksoze e Genta Ismajlit

Published

on

Me siguri qe nese flitet per energji ne skene ju shkon mendja tek kengetarja Genta Ismaili. Ne moshen 19 vjecare ajo u kthye nga Chicago dhe pikerisht ne kete moshe filloi dhe karrieren e saj.

Ajo ka kenduar shume kenge te ndryshme pop ritmike duke treguar ne skene edhe aftesite e saj te kercimit. Genta ka treguar gjithmone se eshte e apasonioar pas kujdesit te pamjes se jashtme.

Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar ajo shfaqet e kuruar deri ne detaje. Genta jeton ne nje shtepi shume te madhe dhe shume te bukur. Cdo gje duket e kuruar deri ne detaje dhe perfekte.

Kengetarja e njohur ka treguar se i jane dashur 4 vjet per ta ndertuar dhe qe ka kushtuar shume.

Shtepia eshte 600 metra katrore dhe ka 3 dhoma gjumi, nje garderobe ne te cilen kengetarja mban veshjet e saj skenike dhe nje tarace te hapur per festa e barbeque me miqte.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport