Connect with us

Lajme

”E kam humbur fare”/ Beatrix nuk po e perballon dot me qendrimin ne Big Brother, ja cfare ndodhi

Published

on

Pas dites se djeshme qe donte te largohej nga shtepia e ‘Big Brother’, kengetarja Beatrix Ramosaj eshte ndjere perseri keq.

Gjate gjithe kesaj kohe Donaldi eshte perpjekur shume qe ta qetesoje por gjendja e saj emocionale vazhdon te jete e renduar.

“Mos u ndje keq, nuk me ndihmon dot. Une e kam humbur fare, dua te shkoj ne shtepi “ ka thene Beatrix. Me pas aktori i ka thene: “Me duket sikur ke dicka, ku di une, pse nuk mundohesh te lirohesh, ta gjejme bashke menyren.”

Kujtojme se keto dite gjendja e saj emocionale ka qene e renduar. Diten e djeshme ajo ka kerkuar qe te largohet nga shtepia duke thene se nuk ndihet mire.

“Dua te iki ne shtepi sepse e di gjendjen time si behem dhe dua te iki shtepi” ka thene ajo. Po ashtu Sara i ka thene qe te flasi ne telefon por Beatrix nuk ka pranuar sepse ka thene qe nuk do e perballonte dot.

Banoret jane shqetesuar shume per gjendjen e saj por ende nuk dihet se cfare mund t’a kete shkaktuar kete gjendje emocionale te Beatrix.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport