Connect with us

Jete

E kane djalin yll te bukur/ Ja kush eshte bukuroshja qe eshte bashkeshortja e Sabianit te Big Brother

Published

on

Këngëtari i hitit “Binjaket” dhe shumë këngëve të tjera që ishin mjaftë të dëgjuara nga publiku, është bërë pjesë e “Big Brother VIP”.

Sabiani, është një nga konkurrentët më pozitiv dhe paqësor në shoun real që ka pushtuar vëmendjen e publikut shqiptar.

Në spektakel, mësuam edhe historinë e Sabianit, jetën dhe fëmijët e tij. U bë e ditur se ai ka edhe një djalë, Enesin simpatik që është tashmë tre vjeç.

Bëhet e ditur se partnerja e Sabianit dhe nëna e djalit të tij ëstë bukuroshja tiranase, Arnisa Xhikaj , me të cilen ai është në lidhje prej shumë vitesh, shkruan “Kosovarja”.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport