Connect with us

Jete

‘E kapi me zor, unë e mbrojta’, Edi tregon ç’ndodhi në prapaskenë mes Alvisës dhe Hysenit

Published

on

Pas historisë tronditëse që u transmetua të shtunën në “Përputhen Prime”, ka reaguar edhe Edi, një nga ish-konkurrentët. Përmes disa videosh në Instagram, ai tregoi se e ka mbrojtur Alvisen kur Hyseni e ka kapur me dh unë në prapaskenë.

Edi tregon se ngjarja ndodhi pas puntatës kur Hyseni u prezantua. Më tej Alvisa ka dalë nga studio dhe sipas tij, Hyseni e ka kapur me forcë.

Edi i ka dalë në mbrojtje dhe tregon sesi ndodhi situata.

“Unë e kam mbrojt Alvisën kur e ka kap ai me d hunë në prapaskenë. Kur erdhi në fillim, sapo dolëm nga studio, ai e kapi me dh unë, përdori dh unë ndaj saj, e kapa e shtyva dhe i thashë femra nuk preket. Hyseni vetë e di çfarë i kam bërë në prapaskenë. Kur e kapi Alvisën me forcë, ia hoqa dorën dhe më tha kush je ti, largohu. E kapa, e shtyva 3 metra tutje”, tregon Edi.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport